Facebook Takipçi Satın Al Paketleri

Popüler bir hesabınızın olması için Facebook takipçi satın al servislerimizi çok ucuz fiyatlara dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Facebook
100 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
9.00₺
Satın Al
Facebook
250 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
22.00₺
Satın Al
Facebook
500 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
45.00₺
Satın Al
Facebook
750 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
67.00₺
Satın Al
Facebook
1000 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
90.00₺
Satın Al
Facebook
1500 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
135.00₺
Satın Al
Facebook
2000 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
180.00₺
Satın Al
Facebook
3000 Profil Takipçisi
 • Hızlı Gönderim
 • EFT/Havale ile Ödeme
 • 3D Online Ödeme
 • Şifrenizi İstemiyoruz
270.00₺
Satın Al
Facebook Takipçi Satın Al

Sosyal medya mecralarının lideri konumunda olan Facebook milyarlarca üyeyi himayesi altında bulundurmaktadır. Detaylı anlatıma geçmeden Facebook takipçi satın al paketlerimizden şu sıralar çok ucuz fiyatlara yararlanabileceğinizi bildirmek isteriz. Facebook adlı sosyal medya platformunun kuruluş hikayesini anlatan Social Network adlı filmi izlemediyseniz muhakkak seyretmenizi tavsiye ederiz. Bu sayede platformun kuruluşunun arka planında olup biten her şeyi görüp anlayabilirsiniz. Mark Zuckerberg’in siteyi kurarken yaşadığı sorunları ya da böyle bir sistemin aklına nasıl geldiğini tam anlamıyla izleyip öğrenebilirsiniz.


Ekip olarak filmi gerçekten çok beğendik. Facebook kuruluşundan bu yana inanılmaz boyutlarda ilerleme kat etmeyi başarmıştır. Sadece üniversite üyeleri için piyasaya sunulan bu platform, şu an dünyanın tüm ülkelerinde aktif olarak kullanılmaktadır. Bu platformda kendinize özel olarak profil oluşturabilirsiniz. Bilgileri doğru girdiğinizde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Fakat, yanlış bilgi girdiğiniz sizden doğrulama isteyebilmektedir. Ve doğrulama süreçleri oldukça sıkıdır. Hatta zamanında bu sıkı denetim yüzünden kullandığım profilimi silmiştim.


Beğeni ihtiyacınız mı var: Facebook Beğeni Satın Al


Çünkü gerçekten sinir edecek düzeyde saçma bir sistem olduğu aşikardı. Günümüzde bu sorun tamamen ortadan kalkmış vaziyette. Öyle ki profilimi sildiğim dönemde birçok kişinin de platformu terk ettiğinden eminim. Umarız bir daha böyle sistemlerle baş ağrıtmazlar. Şu an kullanıcı odaklı olarak ve can sıkmayarak devam ediyorlar. Gayet memnunuz.


Facebook Takipçi Satın Almak Ne İçin Önemlidir?


Piyasada Facebook takipçi satın al hilesinin olup olmadığı hakkında birçok dedikodu dolaşmakta. Bu konuya açıklık getirmeye karar verdik. Böyle bir durum kesinlikle gerçek değildir. Sistemin arka planında kötü niyet vardır. Amaçları hesaplarınıza el koyup sizlere para karşılığı geri satmak olan birkaç zararlı insan böyle sistemleri piyasaya salabilmektedir. Bu tarz uygulamalardan ya da sitelerden uzak durmalısınız. Kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sistem tümüyle tuzaktan ibarettir. Öyle ki bazı bireyler bu tarz uygulamalar kullanıp zarar gördükleri için faturalı olarak satış yapan bizlere bile kötü gözle bakmaktadırlar. Biz ve bizim gibi yasal olarak ilerleyen firmalar sizlerden asla şifre istemezler.


Tabi zarar gören kişilerin böyle düşünmelerini kötülemiyoruz. Umarız bundan sonraki süreçlerde daha dikkatli davranırlar. Bu tarz durumlara hiç gerek olmadığını düşünüyoruz. Fiyat olarak olabildiğince tüm servisleri ucuz tutuyoruz. Herkesin rahatlıkla alabileceği türden fiyat politikasıyla ilerliyoruz. Çok azda olsa yatırım yaparak Facebook takipçi satın alabilir ve sorunsuz bir şekilde hesaplarınızı büyütebilirsiniz.


Facebook Takipçi Satın Almak Ne İçin Önemlidir?

Faydası

Özellikle takipçi sayıları az olan hesapların kullanmasını önermekteyiz. Hesaplarınızı canlandıracak olan Facebook takipçi satın al paketlerimiz sayesinde hitap ettiğiniz insan sayısını hızlı bir şekilde artırabilirsiniz.

İşleme Alınması

Ödemeleriniz hesaplarımıza geçer geçmez verdiğiniz Facebook takipçi satın al siparişleri hızlıca işleme alınır. Siparişlerinizin işleme alınma süresi oldukça kısadır. Genelde 10 ya da 20 dakika içerisinde işleme alınmaktadır.

Facebook Takipçi Satın Aldıktan Sonra

Beğendiğiniz Facebook takipçi satın al paketini sipariş verdikten sonra size özel olarak sipariş kodu oluşturulur. Bu kodu kopyalayarak siparişlerinizi sorgulayabilir ve ne durumda olduklarını görebilirsiniz.


Facebook, diğer tüm sosyal medya platformlarına göre kullanıcı sayısı yönünden hepsinden üstündür. Milyarlarca insan bu platformu aktif olarak kullanmaktadır. Herkesin beğenisini kazanan bu site, gerçekten de takdire şayan bir tasarıma sahip olduğunu düşünüyoruz. Tasarımdan ziyade mistik kod yapısıyla tüm yazılımcıları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. Öyle ki, yıllar boyu yazılımla uğraşan bazı mühendisler bu sitede anlam veremedikleri kodlarla karşılaşabiliyor.


Sayfalarınıza özel takipçi servislerimiz: Facebook Sayfa Takipçi Satın Al


Kod yapısı ve tasarımı sürekli olarak değişiyor. Bu durum diğer sosyal medya mecralarında pek sık olmuyor. Takip ettiğimize göre facebook sürekli olarak yeni bünyesine kullanıcı dostu yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Platform üzerinde sayfa açabilir, online oyun oynayabilir, tanıdığınız veya tanımadığınız insanlarla sohbet edip sosyal ilişkilerinizi güçlendirebilir ve hatta reklam da verebilirsiniz. Sayamadığımız birçok özelliği daha bulunmaktadır. İnanılmaz boyutlarda gelişmiş bir platformdur.


Facebook Takipçi Satın Alarak Fark Yaratın


Hesaplarınızın otoritesini artırmak için Facebook takipçi satın al paketlerimizi kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Hayran kitlenizi artırmak sizleri kısa sürelerde popüler yapacaktır. Tabi aldığınız takipçi sayısı bu durum için çok önemli bir unsurdur. Hesabınızı ne kadar çok kişi takip ediyorsa, buna doğru orantılı olarak Facebook sizlere o kadar çok değer vermektedir. Eğer sizler de sosyal medya mecralarında imajınızı yükseltmek istiyorsanız, hayran kitlenizin sayısının en önemli maddelerden birisi olduğunuzu bilmenizi isteriz.


Bu durumun farkında olan binlerce kullanıcı bulunmaktadır. Takipçi kelimesi ile alakalı yüzbinlerce arama yapılmaktadır. Tabi bu durum sadece kişisel profilleriniz için geçerli değildir. Ticari niyetle kullanılan profilleriniz için de çok önemlidir. Hatta ticari (kurumsal) profil hesapları için çok daha önemi bulunmaktadır. Kalite yönünden beklentilerinizin çok daha üstünde olan datalarımız, kurumsal veya kullanıcı profili farketmeksizin her türlü hesap için uygundur. Neden takipçi paketlerimizi kullanmalısınız:


 • Facebook üzerinde imajınızı artırır.
 • Saygınlığınız zirve yapar.
 • Facebook’un dikkatini çekersiniz ve size çok daha fazla değer verir.
 • Facebook takipçi satın al servislerimizle hızlı bir şekilde kitlenizi büyütürsünüz.
 • Ticari amaçlı kullandığınız profillerinizde satışlarınızı artırabilirsiniz.

Facebook Takipçi Satın Alacaklara Hitaben


Profilinizin namını duyurmak ve başka bireylere de ulaşmak için takipçi almak sizler için doğru bir karar olacaktır. Saçma sapan algoritmaların hesaplarınızı kaplumbağa hızında ilerletmesine izin vermeyin. Orta halli bir hesap için yıllarınızı heba etmeniz gerekir. Ayrıca küçük hesaplarda etkileşim almak çok zordur. Hesabınız ne kadar büyükse, o kadar çok etkileşim alabilirsiniz.


Facebook iki binli senelerin başlarında hayatımıza girmiştir. O dönemler pek fazla rağbet görmeyen platform, kullanımına alışıldıkça ve işleyiş mantığı insanlar tarafından kavrandıkça, daha çok kullanılmaya ve diğer sosyal medya mecralarından daha fazla tercih edilmeye başlandı. Birçok dev rakipleri bulunmasına rağmen liderlik konumundan bir an bile indirilememiştir. Büyüme hızı hiçbir platformda görülmemiş kadar hızlıydı. Neredeyse tüm dünya ülkelerinde kullanılan bu site, birçok farklı amaca da hizmet etmektedir.


Bu platformda yer alan hesaplarınızın küçük çaplarda olmasından bezdiyseniz, Facebook takipçi satın al servislerimizi kullanarak kitlenizi çok daha büyük hale getirebilirsiniz. Tamamen organik olan datalarımızdan memnun kalacağınızdan eminiz. Çok uygun fiyata Facebook servislerimizi özgürce kullanabilirsiniz. Facebook durmadan yeni özellikler çıkarmaktadır. Bu özellikler kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Minimum yirmi bin takipçili bir profil hesabınızın olmasını tavsiye ederiz. Çünkü, genelde bu sayının altında olan profillerde etkileşimin düşük olduğu gözlemlenmiştir.


Sayfalarınız için beğeni paketlerimiz: Facebook Sayfa Beğeni Satın Al


Eğer takipçileriniz fazlaysa, gruplarda yaptığınız paylaşımlarınız diğer paylaşımların üstünde çıkar. Ve sayfalara yaptığınız yorumlar en üstte tutularak herkese gösterilir. Bu da Facebook’un takipçi sayısına verdiği önemi gösterir. Kitlenizin yüksek olması sizlere organik trafik akışını da sağlayacaktır. Platforma yeni eklenen story uygulaması sayesinde takipçilerinden tam anlamıyla verim alabileceksiniz. Instagram gibi bir durum bu mecra da bulunmamaktadır. Instagram da bildiğiniz üzere, yaptığınız paylaşımlar takipçilerinizin sadece yüzde 10’una gösterilir. Fakat, Facebook’da böyle bir durum yoktur. Bu nedenle tüm takipçilerinize story’lerinizi gösterebilir ve kitlenizden eksiksiz bir biçimde yararlanabilirsiniz. Facebook takipçi satın alarak ürünlerinizi çok daha fazla insana tanıtabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.


Ayrıca profil ayarlarınızda takip et bölümü mutlaka açık olmalıdır. Aksi takdirde işlem başlamaz. Ayarı aktif ettiğinizden emin olun ve geriye yaslanıp takipçilerinizin yükselişini seyredin. Ek olarak bazı müşterilerimiz takipçilerin organik mi? Yoksa bot mu olduğunu sordu. Bu soruyu buradan cevaplamak istiyoruz. Kesinlikle organik hesaplardan oluşmaktadır. Datamızda 1 tane bile bot bulunmamaktadır. Piyasada bulunan tüm servislerden daha kalitelidir. Bu nedenle satın aldığınız takipçilerden memnun kalmamanız mümkün değildir. Kalitesiz iş yapmamaya ve marka haline gelebilmek için bu tür konularda titiz davranma büyük özen gösteriyoruz. Sektördeki en iyi Facebook takipçi satın al servislerinin biz de olduğundan şüpheniz olmasın.


Rekabetin oldukça yoğun olmasından dolayı ilgili platformda abone sayısını yükseltmek zordur. Tabii facebook takipçi satın al hizmetlerini kullanırsanız çabucak istediğiniz takipçi sayısına ulaşabilirsiniz.

Piyasadaki en hızlı gönderim servisine sahip olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Sadece facebook takipçi satın al servisleri değil, diğer servislerimizinde gönderim süreleri oldukça kısadır.

Popüler olan bireylerin hesaplarına baktığınızda abone sayılarının bir hayli yüksek olduklarını görebilirsiniz. Siz de abone sayınızı hızlıca artırarak popülerlik seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Sitemizde böyle konular söz konusu bile olamaz. Parola ya da diğer özel bilgilerinizi kesinlikle talep etmemekteyiz. Siz de facebook takipçi satın al hizmetlerimizden parolasız bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ya da facebook takipçi satın al sayfasında yer alan paketlerden birini seçerek hemen altındaki mavi butona basabilir ve hızlıca siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.