Takipçi Arttırma İşlemi

Takipçi Arttırma İşlemi

Günümüzde internetin kullanımının artmasıyla beraber insanlar iletişim kurmanın farklı yollarını aramışlardır. Kullanımın yoğun olmasıyla doğru orantılı olarak insanlar takipçi arttırma işlemini hızlı bir şekilde yapmak için çözüm aramaya başlamışlardır. En hızlı ve kolay bir şekilde kitlelere ulaşmanın ve kendilerini ifade etmenin yolunu ise sosyal medya aracılığıyla sağlamışlardır. İnsanların hazırladıkları içerikleri interaktif (birebir) olarak iletebildikleri platformlar olarak tanımlanan sosyal medya kullanımı yaygınlaştıkça bireyler bu ortamda popüler olmaya dolayısıyla da takipçi arttırma yollarını denemişlerdir.


İnstagram Takipçi Hizmetimiz: İnstagram Takipçi Paketlerimiz İçin Buraya Tıklayınız


İstatistik Bilgiler: Getiğimiz seneye göre; 301 Milyon internet kullanıcısı, 304 milyon sosyal medya kullanıcısı ve 128 milyon mobil kullanıcısı sosyal ağlarında aktif olarak dolaşmaktadır. Dünya üzerinde internet kullanım oranlarına bakıldığında ise 4.57 milyar insan internet kullanmaktadır ve günde ortalama 7 saat vakit geçirmektedir. Bu istatistiklerden yola çıkarsak bir kullanıcının sosyal medya üzerinde takipçi arttırması çok büyük bir kullanıcı kitlesine hitap etmesine olanak sağlamaktadır.


Twitter Takipçi Hizmetimiz: Twitter Takipçi Paketlerimiz İçin Buraya Tıklayınız


Takipçi Arttırma Yöntemleri (Sosyal Medyada)


Sosyal medya hesaplarında takipçi arttırmak isteyen kullanıcıların izledikleri en etkili yollara değinmek istiyoruz.


Popüler Hashtag Kullanımı: Sosyal medya üzerinden abone sayılarını yükseltmek isteyen kullanıcıların en sık kullandığı yöntemlerden birisidir. Paylaşım yapmak ve reklam üzerinden tanıtım yapmak kadar önemli olan bu yöntemde kullanıcılar kendi hedef kitlesinde paylaşımlar yaparak takipçi arttırabilir.


Araştırma: Eğer siz de abone sayınızı yükseltme çabası içindeyseniz #followme etiketini kullanarak çok fazla sayıda kullanıcının sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.


Temizlik: Profilinizin profesyonel sponsorlar ya da reklamverenler için etkili görünmesini istiyorsanız gereksiz ve kalitesiz fotoğraflardan vazgeçmeniz gerekmektedir.


Diğer Kullanıcıların Fotoğraflarını Beğenmek: İnstagram,Facebook ve diğer benzeri platformlarda diğer kullanıcıların fotoğraflarını beğenmek size etkileşim kazandıracak ve dolayısıyla takipçi arttırmak için size imkan sağlayacaktır.


Teşvik Edici Yorumlar Yapın: Takip ettiğiniz birisinin gönderisine olumlu bir yorum yapmak o kullanıcıya sizi takip etme ve etkileşim kurma isteği uyandıracaktır. Bu yöntemi takipçi çoğaltma sitelerinde de kullanarak sizinle benzer amaçları olan kişilerle etkileşim haline girebilirsiniz.


TikTok Takipçi Hizmetimiz: TikTok Takipçi Paketlerimiz İçin Buraya Tıklayınız


Yüksek Takipçili Hesaplar ile Etkileşim Kurmak: Tanınmış kişileri takip etmek ve gönderilerine yorum yapmak o kişinin takipçilerine ulaşmak demektir.Milyonlarca takipçisi olan bir ünlünün gönderisine yorum yapmak sizin takipçi arttırmanızı sağlayacaktır.


Yarışmalar Düzenleyin: Eğer bir markanız veya ürününüz varsa çekiliş üzerinden ufak hediyeler verdiğiniz yarışmalar düzenleyin. Hediye gönderme şartınız takip etmeleri ve sayfanızı beğenmek olsun.


İnternet Siteleri Üzerinden Paket Satın Alımı Yapmak: Listelenen bu maddeler arasında en kesin sonuç veren ve en hızlı abone arttırma yöntemidir. Bu yöntemle internet üzerinden İnstagram ya da Facebook takipçi yükseltme sorgusunu dilediğiniz platformlarda kullanabilir, İnternet siteleri üzerinden takipçi satın alımı yaparak anında etkileşim kazanabilirsiniz.


Paylaşım Zamanı: Sosyal medya platformları üzerinden daha fazla etkileşim almak istiyorsanız paylaşımlarınızı gece 2 ile öğleden sonra 5 aralığında gerçekleştirmelisiniz.


Filtreler: Sosyal medyada kullandığımız filtreler çok basit işe yaramaz gibi gözükse de abone çoğaltmak için önemli bir ölçüttür. Yapılan araştırmalara göre Mayfair filtresi takipçi arttırmak için kullanılan en etkili filtre olarak belirlenmiştir.


Biyografi: İnstagram’ın kullanıcılar için belirli bir karakter sınırlaması ile verilen biyografi yani kendinizi tanıttığınız kısmı iyi değerlendirin. Bu alanda kendinizi markanızı ve paylaşmak istediğiniz detayları iyi seçin.


Paylaşımlarınıza Ufak Sorular Ekleyin: Paylaştığınız gönderilere sadece kısa açıklamalar yaparak bırakmayın. Diğer kullanıcıları harekete geçirecek onların sizi takip etmesini gerektirecek nitelikte sorular sormaya özen gösterin.


Pazar Günleri: Tahmin edidiği üzere kullanıcıların sosyal medyada en çok vakit geçirdiği günler haftasonlarıdır.Bu günlerde hesabınıza fotoğraflar ya da yazılar eklemeyi ihmal etmeyin. Böylece diğer günlere göre etkileşim alma ihtimaliniz 2 kat artacaktır.


Lokasyon: Eklediğiniz resimlere ya da paylaşımlara bulunduğunuz mekanın lokasyonunu eklemek orada bulunan diğer kullanıcıların sizinle etkileşime geçmesini sağlayacaktır.


Renk Tonu: Araştırmalara göre mavi renk tonunun kullanıldığı paylaşımlar kırmızı veya yeşil gibi renk tonlarındakilere göre takipçi arttırma konusunda daha etkilidir.Bunun için mavi ve benzer tonlar kullanmakta fayda var.


Yorum İsteyin: Paylaştığınız gönderilerde yorum kelimesinin geçmesi açıklama olmamasına göre daha fazla etkileşim sunmaktadır.


Tekrar Paylaşmak: Daha önceden paylaştığınız bir gönderiyi tekrar paylaşmak size etkileşim kazandıracaktır.


Takipçi Arttırma Taktiği (Paket Satın Alarak)


Öncelikle çok popüler bir yöntem olduğu için piyasada çok fazla takipçi arttırma satışı yapılmaktadır. Bunun için alışverişlerinizi güvenli olan platformlardan yapmanız gerekmektedir. Bu yöntemde kullanıcılar ilgili sitelerden beğeni, yorum, hikaye izleme ve abone arttırma seçeneklerinden dilediğini seçip işlemine devam eder.


Takipçi Arttırma Taktiği (Paket Satın Alarak)

Satın alım yapmak istiyorsunuz fakat yaşınız küçük olabilir ya da kredi kartına sahip olmayabilirsiniz. Sosyal medya takipçi yükseltme siteleri çoğunlukla kart ile ödemenin dışında EFT ödeme yöntemiylede ödeme kabul etmektedir. Dolayısıyla her yaş kesiminden kullanıcılar güvenli bir şekilde alım yapabilmektedir.


Takipçi Arttırma Sitelerinden Neden Alım Yapılmalı?


İnternet üzerinden e-ticaret yapmak istiyorsunuz, ya da kişisel bir markanız var etkileşim almak için açılan hesabınızda organik takipçilerin artması bir hayli zaman alacaktır. Bu aşamayı hızlandırmak ve markanızda bilinir olmak için sosyal medya takipçi arttırma paketlerini alarak rahatlıkla rakiplerinizden daha iyi konuma gelebilirsiniz. Ayrıca websiteleri aldığınız paketlere ek olarak hediye takipçi göndererek kullanıcıların memnuniyetlerini önemsemektedirler. Bazı websitelerinde ise satın alınan takipçiler türk erkek, türk kadın takipçi gibi seçeneklere ayrılıp istediğiniz özelliklere göre satın alım yapmanızı sağlayacaktır.


Sosyal medya hesabınıza takipçi satın aldınız. Bir sonraki aşama bu takipçileri en iyi şekilde değerlendirmek olmalıdır. Hesabınızda ne kadar fazla takipçi olursa çeşitli firmalardan o kadar fazla reklam,tanıtım teklifleri gelerek sizin ek gelir kazanmanıza imkan sağlayacaktır. Takipçi sayınız 100.000’in üzerine geçtiğinde çok rahatlıkla iş teklifleri almaya başlayabilirsiniz. Takipçi artırmak için paket almanın sağlayacağı avantajlardan bahsedelim.


  • Profilinize girildiğinde ilk dikkat çeken şey takipçi sayınız olacaktır.Popüleritenizi arttırmak ve diğer kullanıcıların dikkatini çekmek için takipçi arttırma büyük önem taşımaktadır.
  • Takipçi sayınız arttıkça diğer kullanıcılar tarafından keşfet, anasayfa gibi bölümlerde daha fazla görüntüleme alma şansınız artmaktadır.
  • Kalıcı takipçi oluşturmak.
  • Reklam ve sponsorluk teklifleri almak.